در حال بارگذاری ...
 • مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان خبرداد:

  ارسال بیش از ٤٢٠ اثر به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

  در بخش خیابانی ١٦٩ اثر، در بخش خردسال ٧٢ اثر، در بخش کودک ٦٣ اثر، در بخش نوجوان ٤٩ اثر، در بخش نمایشنامه نویسی ٦٧ اثر و در بخش دانش‌آموزی ٩ اثر به دبیرخانه رسیده است. از این تعداد در بخش‌های خیابانی ٨ نمایش، خردسال ٦ نمایش، کودک ٨ نمایش، نوجوان ٨ نمایش، دانش آموزی بین ٣ تا ٥ نمایش و در بخش نمایشنامه نویسی ٨ طرح برای شرکت در جشنواره انتخاب و معرفی خواهند شد.

  به گزارش تئاترهمدان- فاضل عبادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان اظهار کرد: این دوره از جشنواره در بخش‌های خیابانی، خردسال، کودک، نوجوان، نمایشنامه نویسی و دانش آموزی برگزار می شود و در مجموع ٤٢٩ در این بخش ها به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

   

  وی با ارائه آمار آثار ارسالی مربوط به هر بخش، گفت: در بخش خیابانی ١٦٩ اثر، در بخش خردسال ٧٢ اثر، در بخش کودک ٦٣ اثر، در بخش نوجوان ٤٩ اثر، در بخش نمایشنامه نویسی ٦٧ اثر و در بخش دانش‌آموزی ٩ اثر به دبیرخانه رسیده است.

   

  عبادی افزود: از این تعداد در بخش‌های خیابانی ٨ نمایش، خردسال ٦ نمایش، کودک ٨ نمایش، نوجوان ٨ نمایش، دانش آموزی بین ٣ تا ٥ نمایش و در بخش نمایشنامه نویسی ٨ طرح برای شرکت در جشنواره انتخاب و معرفی خواهند شد.

   

  رئیس بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با بیان اینکه بخش دانش‌آموزی مخصوص استان همدان است، خاطرنشان کرد: گروه هایی از همدان، تویسرکان، رزن و ملایر آثار خود را برای بازبینی اولیه در این بخش ارسال کرده‌اند.

   

  وی با بیان اینکه در دوره بیست و سوم جشنواره ٣٤٤ اثر به دبیرخانه ارسال شده بود، از افزایش ٢٥ درصدی ارسال آثار در این دوره خبر داد و گفت: در این دوره ارسال آثار و مشارکت هنرمندان افزایش چشمگیری دارد.
  مطالب مرتبط

  در نشست مشترک هیأت رئیسه انجمن با شورای شهر همدان مطرح شد

جشنواره تئاتر شهروندی در همدان برگزار می شود
  در نشست مشترک هیأت رئیسه انجمن با شورای شهر همدان مطرح شد

  جشنواره تئاتر شهروندی در همدان برگزار می شود

  این تفاهم نامه حول محور کمک مستقیم مالی به فعالیت های اجرای انجمن هنرهای نمایشی و گروه های فعال و پروانه دار همدان در تمام بخش های مختلف عروسکی، صحنه ای، خیابانی و.. به صورت سفارشی و در خصوص مسائل آموزش شهروندی به اجرا برسانند و تمام امور سخت افزاری این تفاهم نامه توسط انجمن ...

  |

  به منظور تبادل افکار و ارتباط نمایشی

نشست مشترک انجمن هنرهای نمایشی همدان و لرستان برگزار شد
  به منظور تبادل افکار و ارتباط نمایشی

  نشست مشترک انجمن هنرهای نمایشی همدان و لرستان برگزار شد

  این نشست هم اندیشی به منظور بررسی مسائل مشترک انجمن هنرهای نمایشی دو استان مجاور و عقد قرارداد تفاهم جهت ارتباط مستمر نمایشی بین دو استان برگزار شد و همچنین در این قرار داد برگزاری کلاس های آموزشی توسط اساتید استان وتبادل دست آوردها و تجارب درخصوص پیشبرد اهداف انجمن هنرهای ...

  |

  نظرات کاربران