در حال بارگذاری ...
 • کریستوف تیبالت کارگردان نمایش:

  علاقه مند به حضور دوباره در جشنواره کودک و نوجوان هستیم

  نمایش مینیاتور در مورد یک اسطوره یونانی است و مینیاتور پادشاهی است که کودکان و جوانان را برایش قربانی می کنند و در جایی زندگی می کند که همه افرادی که قصد کشتنش را دارند در راه گم می شوند اما تسه با کمک دختری که سر طنابی را در دست دارد سر دیگر طناب را می گیرد و با رسیدن به محل فرمانروایی مینیاتور و کشتنش با همان طناب باز گشته و به قدرت می رسد.

  به گزارش تئاترهمدان- کریستوف تیبالت با اشاره به اینکه سال گذشته متوجه شدیم که جشنواره ای برای تئاتر کودک و نوجوان برگزار می شود خاطرنشان کرد: سی دی معرفی نمایش، سال گذشته به موقع به دست برگزار کنندگان نرسید اما امسال توانستیم اجرای خود را در این جشنواره به صحنه ببریم. 
  وی افزود: سال گذشته برای نخستین بار به ایران آمدیم و کارگاهی برگزار کردیم و بخش کوتاهی از نمایش "مینیاتور" را در جشنی با نام صد سالگی اجرا کردیم اما امسال نمایش را به صورت کامل به صحنه بردیم.
  کریستوف تیبالت با بیان اینکه از گروه ما دعوت شده تا در شهرهای همدان و مشهد کارگاه هایی برگزار کنیم تاکید کرد: علاقه زیادی به حضور در ایران و شرکت در جشنواره کودک و نوجوان داریم.
  این کارگردان در خصوص تئاتر ایران نیز گفت: اجراهای مختلفی از کارگردانان ایرانی دیدیم و معتقدم ایرانی ها باید کمی روی صدای خود تمرینات بیشتری کنند. 
   نمایش "مینیاتور" در مورد یک اسطوره یونانی است و مینیاتور پادشاهی است که کودکان و جوانان را برایش قربانی می کنند و در جایی زندگی می کند که همه افرادی که قصد کشتنش را دارند در راه گم می شوند اما تسه با کمک دختری که سر طنابی را در دست دارد سر دیگر طناب را می گیرد و با رسیدن به محل فرمانروایی مینیاتور و کشتنش با همان طناب باز گشته و به قدرت می رسد.
  مطالب مرتبط

  نگاهی به آمار اجراهای عمومی در سال 1396 استان همدان

چراغ این خانه روشن است
  نگاهی به آمار اجراهای عمومی در سال 1396 استان همدان

  چراغ این خانه روشن است

  150 هزار تماشاگر از  مجموع 1620 اجرای صحنه ای دیدن کرده اند که آمار قابل توجهی است و در کنار پایلوت بودن استان همدان در بخش تئاتر کودک و نوجوان در سایه جشنواره بین المللی تئاتر کودک ونوجوان همدان باعث شده است تئاتر در سبد کالای خانوار قرار بگیرد

  |

  با معرفی فلسفه سفره هفت سین

نمایش خیابانی « سفره هفت سین» در آرامگاه باباطاهر اجرا می شود
  با معرفی فلسفه سفره هفت سین

  نمایش خیابانی « سفره هفت سین» در آرامگاه باباطاهر اجرا می شود

  ارباب به حاجی فیروز دستور می دهد تا برود و از حقوق های که گرفته است برای عید آجیل و شیرینی بخرد و حاجی فیروز می گوید پس سفره هفت سین چه می شود؟ ارباب می گوید با سین های که توی حجره دارند سفره را بچیند و حاجی فیروز  فلسفه سین های سفره هفت سین را توضیح می دهد.

  |

  در پایان چهارمین جشنواره طنز دیواندره

تویسرکانی ها با نمایش« فردهای منحصر به فرد» دست پر برگشتند
  در پایان چهارمین جشنواره طنز دیواندره

  تویسرکانی ها با نمایش« فردهای منحصر به فرد» دست پر برگشتند

   فارس باقری، یوسف باپیری و رفیق نصرتی داوران چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر طنز دیواندره  نفرات برتر را  اعلام کردندکه هنرمندان تویسرکانی بیشترین جوایز را به خود اختصاص دادند.

  |

  نظرات کاربران