در حال بارگذاری ...
 • کریستوف تیبالت کارگردان نمایش:

  علاقه مند به حضور دوباره در جشنواره کودک و نوجوان هستیم

  نمایش مینیاتور در مورد یک اسطوره یونانی است و مینیاتور پادشاهی است که کودکان و جوانان را برایش قربانی می کنند و در جایی زندگی می کند که همه افرادی که قصد کشتنش را دارند در راه گم می شوند اما تسه با کمک دختری که سر طنابی را در دست دارد سر دیگر طناب را می گیرد و با رسیدن به محل فرمانروایی مینیاتور و کشتنش با همان طناب باز گشته و به قدرت می رسد.

  به گزارش تئاترهمدان- کریستوف تیبالت با اشاره به اینکه سال گذشته متوجه شدیم که جشنواره ای برای تئاتر کودک و نوجوان برگزار می شود خاطرنشان کرد: سی دی معرفی نمایش، سال گذشته به موقع به دست برگزار کنندگان نرسید اما امسال توانستیم اجرای خود را در این جشنواره به صحنه ببریم. 
  وی افزود: سال گذشته برای نخستین بار به ایران آمدیم و کارگاهی برگزار کردیم و بخش کوتاهی از نمایش "مینیاتور" را در جشنی با نام صد سالگی اجرا کردیم اما امسال نمایش را به صورت کامل به صحنه بردیم.
  کریستوف تیبالت با بیان اینکه از گروه ما دعوت شده تا در شهرهای همدان و مشهد کارگاه هایی برگزار کنیم تاکید کرد: علاقه زیادی به حضور در ایران و شرکت در جشنواره کودک و نوجوان داریم.
  این کارگردان در خصوص تئاتر ایران نیز گفت: اجراهای مختلفی از کارگردانان ایرانی دیدیم و معتقدم ایرانی ها باید کمی روی صدای خود تمرینات بیشتری کنند. 
   نمایش "مینیاتور" در مورد یک اسطوره یونانی است و مینیاتور پادشاهی است که کودکان و جوانان را برایش قربانی می کنند و در جایی زندگی می کند که همه افرادی که قصد کشتنش را دارند در راه گم می شوند اما تسه با کمک دختری که سر طنابی را در دست دارد سر دیگر طناب را می گیرد و با رسیدن به محل فرمانروایی مینیاتور و کشتنش با همان طناب باز گشته و به قدرت می رسد.
  مطالب مرتبط

  توسط گروه پژواک

نمایش های « بچه های آقاجون » و « رویای پانته آ » در تویسرکان به روی صحنه می رود
  توسط گروه پژواک

  نمایش های « بچه های آقاجون » و « رویای پانته آ » در تویسرکان به روی صحنه می رود

  دو نمایش« بچه های آقا جون» و «رویای پانته آ» در قالب جنگ فجر 96 به کارگردانی معصومه پورستار از 14 بهمن الی 29 بهمن در سه سانس ساعت 8 ، 10 و 17 در تالار فردوسی تویسرکان به روی صحنه می‌رود.

  |

  توسط گروه قائم

نمایش « شوق آقا » در تویسرکان به صحنه می‌رود
  توسط گروه قائم

  نمایش « شوق آقا » در تویسرکان به صحنه می‌رود

  نمایش کمدی طنز سوسن اقا داستان زنی است که در جلوی خانه ثروتمندی بساط دست فروشی راه انداخته ومشغول کاسبی میباشد و در کنار او چند جوان نیز مشغول کار کردن هستند که همگی را سوسن اقا حمایت میکند و صاحب خانه که دکتر پولداری است با انان م و حضورشان مخالفت میکند . دختر دکتر عاشق یکی از ...

  |

  به میزبانی انجمن هنرهای نمایشی همدان

نشست مدیران روابط عمومی ادارات کل استان همدان برگزار شد
  به میزبانی انجمن هنرهای نمایشی همدان

  نشست مدیران روابط عمومی ادارات کل استان همدان برگزار شد

  این جلسه که به منظور هماهنگی و بررسی چالش های پیش روی فعالیت های گروه های نمایشی برگزار شد.دراین نشست راهکارهای جذب مردم برای دیدن نمایشها وچگونگی همکاری انجمن با ادارات وارگانها بررسی وتبادل نظر شد.

  |

  نظرات کاربران