در حال بارگذاری ...
 • مسوول کمیته تشریفات جشنواره

  کودکان همدانی «کبوترهای صلح» به میهمانان جشنواره هدیه کردند

  نقاشی‌هاى کودکانه با مضمون صلح و کبوترهاى سپید سفالى پیشکش کودکان همدان به میهمانان خارجى جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بود.

  به گزارش تئاتر همدان-زینب معصومی اظهار کرد: با حضور تعدادی از خردسالان عضو مهد کودک های تحت نظارت بهزیستی در محل اسکان میهمانان جشنواره مراسمی برگزار شد.
  وی با بیان اینکه در این مراسم کودکان همدان صلح و دوستى به میهمانان جشنواره هدیه دادند، افزود: نقاشی‌هاى کودکانه با مضمون صلح و کبوترهاى سپید سفالى پیشکش کودکان همدان به میهمانان خارجى جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بود.
  وی خاطرنشان کرد: با حضور ٤٥ نفر از بچه های مهد کودک «نشاط»، برنامه خوش‌آمدگویی برای مهمانان جشنواره برگزار شد. در این مراسم خردسالان با اهدای شاخه گل به میهمانان داخلی و خارجی جشنواره خیر مقدم گفتند.
  معصومی تأکید کرد: بیش از ٦٠ میهمان خارجی از کشورهای کره جنوبی، فرانسه، چین، آلمان، روسیه، استرالیا، آذربایجان، دانمارک، ترکمنستان و ایتالیا در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان حضور دارند.
  مسئول کمیته تشریفات جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان  خاطرنشان کرد : بازدیدها از اماکن گردشگری همدان از برنامه‌های ویژه این کمیته برای مهمانان جشنواره بود.
  معصومی تصریح کرد: سعید دوستی، ابوتراب مبصرعظیمی، فاطمه شکریه، محمد عباسی ترکمان، سمیه مرادی شریف و زهرا پارچیان از اعضای کمیته تشریفات هستند که به صورت شبانه‌روزی در محل اسکان مهمانان حضور داشته و آماده پاسخگویی هستند.
  مطالب مرتبط

  توسط گروه پژواک

نمایش های « بچه های آقاجون » و « رویای پانته آ » در تویسرکان به روی صحنه می رود
  توسط گروه پژواک

  نمایش های « بچه های آقاجون » و « رویای پانته آ » در تویسرکان به روی صحنه می رود

  دو نمایش« بچه های آقا جون» و «رویای پانته آ» در قالب جنگ فجر 96 به کارگردانی معصومه پورستار از 14 بهمن الی 29 بهمن در سه سانس ساعت 8 ، 10 و 17 در تالار فردوسی تویسرکان به روی صحنه می‌رود.

  |

  توسط گروه قائم

نمایش « شوق آقا » در تویسرکان به صحنه می‌رود
  توسط گروه قائم

  نمایش « شوق آقا » در تویسرکان به صحنه می‌رود

  نمایش کمدی طنز سوسن اقا داستان زنی است که در جلوی خانه ثروتمندی بساط دست فروشی راه انداخته ومشغول کاسبی میباشد و در کنار او چند جوان نیز مشغول کار کردن هستند که همگی را سوسن اقا حمایت میکند و صاحب خانه که دکتر پولداری است با انان م و حضورشان مخالفت میکند . دختر دکتر عاشق یکی از ...

  |

  به میزبانی انجمن هنرهای نمایشی همدان

نشست مدیران روابط عمومی ادارات کل استان همدان برگزار شد
  به میزبانی انجمن هنرهای نمایشی همدان

  نشست مدیران روابط عمومی ادارات کل استان همدان برگزار شد

  این جلسه که به منظور هماهنگی و بررسی چالش های پیش روی فعالیت های گروه های نمایشی برگزار شد.دراین نشست راهکارهای جذب مردم برای دیدن نمایشها وچگونگی همکاری انجمن با ادارات وارگانها بررسی وتبادل نظر شد.

  |

  نظرات کاربران