در حال بارگذاری ...
 • مسوول کمیته تشریفات جشنواره

  کودکان همدانی «کبوترهای صلح» به میهمانان جشنواره هدیه کردند

  نقاشی‌هاى کودکانه با مضمون صلح و کبوترهاى سپید سفالى پیشکش کودکان همدان به میهمانان خارجى جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بود.

  به گزارش تئاتر همدان-زینب معصومی اظهار کرد: با حضور تعدادی از خردسالان عضو مهد کودک های تحت نظارت بهزیستی در محل اسکان میهمانان جشنواره مراسمی برگزار شد.
  وی با بیان اینکه در این مراسم کودکان همدان صلح و دوستى به میهمانان جشنواره هدیه دادند، افزود: نقاشی‌هاى کودکانه با مضمون صلح و کبوترهاى سپید سفالى پیشکش کودکان همدان به میهمانان خارجى جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بود.
  وی خاطرنشان کرد: با حضور ٤٥ نفر از بچه های مهد کودک «نشاط»، برنامه خوش‌آمدگویی برای مهمانان جشنواره برگزار شد. در این مراسم خردسالان با اهدای شاخه گل به میهمانان داخلی و خارجی جشنواره خیر مقدم گفتند.
  معصومی تأکید کرد: بیش از ٦٠ میهمان خارجی از کشورهای کره جنوبی، فرانسه، چین، آلمان، روسیه، استرالیا، آذربایجان، دانمارک، ترکمنستان و ایتالیا در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان حضور دارند.
  مسئول کمیته تشریفات جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان  خاطرنشان کرد : بازدیدها از اماکن گردشگری همدان از برنامه‌های ویژه این کمیته برای مهمانان جشنواره بود.
  معصومی تصریح کرد: سعید دوستی، ابوتراب مبصرعظیمی، فاطمه شکریه، محمد عباسی ترکمان، سمیه مرادی شریف و زهرا پارچیان از اعضای کمیته تشریفات هستند که به صورت شبانه‌روزی در محل اسکان مهمانان حضور داشته و آماده پاسخگویی هستند.
  مطالب مرتبط

  نگاهی به آمار اجراهای عمومی در سال 1396 استان همدان

چراغ این خانه روشن است
  نگاهی به آمار اجراهای عمومی در سال 1396 استان همدان

  چراغ این خانه روشن است

  150 هزار تماشاگر از  مجموع 1620 اجرای صحنه ای دیدن کرده اند که آمار قابل توجهی است و در کنار پایلوت بودن استان همدان در بخش تئاتر کودک و نوجوان در سایه جشنواره بین المللی تئاتر کودک ونوجوان همدان باعث شده است تئاتر در سبد کالای خانوار قرار بگیرد

  |

  با معرفی فلسفه سفره هفت سین

نمایش خیابانی « سفره هفت سین» در آرامگاه باباطاهر اجرا می شود
  با معرفی فلسفه سفره هفت سین

  نمایش خیابانی « سفره هفت سین» در آرامگاه باباطاهر اجرا می شود

  ارباب به حاجی فیروز دستور می دهد تا برود و از حقوق های که گرفته است برای عید آجیل و شیرینی بخرد و حاجی فیروز می گوید پس سفره هفت سین چه می شود؟ ارباب می گوید با سین های که توی حجره دارند سفره را بچیند و حاجی فیروز  فلسفه سین های سفره هفت سین را توضیح می دهد.

  |

  در پایان چهارمین جشنواره طنز دیواندره

تویسرکانی ها با نمایش« فردهای منحصر به فرد» دست پر برگشتند
  در پایان چهارمین جشنواره طنز دیواندره

  تویسرکانی ها با نمایش« فردهای منحصر به فرد» دست پر برگشتند

   فارس باقری، یوسف باپیری و رفیق نصرتی داوران چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر طنز دیواندره  نفرات برتر را  اعلام کردندکه هنرمندان تویسرکانی بیشترین جوایز را به خود اختصاص دادند.

  |

  نظرات کاربران