در حال بارگذاری ...
 • رئیس کمیته مالی و پشتیبانی عنوان کرد:

  جشنواره بیست و چهارم جشنواره ای مردمی در قامت بین المللی

  پختگی و با تجربه تر شدن برگزارکنندگان جشنواره و همچنین حرفه ای شدن نمایش های حاضر در بخش مسابقه همگی موجب شد تا جشنواره بیست و چهارم در ساختار، محتوا، نظارت و استقبال مردم به ویژه کودکان و نوجوانان جشنواره ای بی نظیر باشد.

  به گزارش تئاتر همدان- علی مرادی نور با بیان اینکه کمیته مالی و پشتیبانی بزرگترین کمیته جشنواره است، اظهارکرد: در این کمیته بیش از ١٠٠ نفر فعالیت دارند. 
  وی افزود: بهینه سازی، تعمیر و تجهیز زیر ساخت های مجتمع های فرهنگی و هنری در سطح شهر همدان و شهرستان ها، اسکان میهمانان، استعلام های مربوط به چاپ بنر ، روز نگار و ... را از چندین ماه گذشته شروع کردیم تا این جشنواره با نظم و نهایت آرامش برگزار شود.
  مرادی نور با اشاره به اینکه در حبن برگزاری جشنواره نیز کمیته مالی و پشتیبانی بسیار مهم تأثیر گذار است، تصریح کرد: این کمیته در حین برگزاری جشنواره با چینش نیروهای انسانی و استفاده بهینه از منابع و پشتیبانی آنلاین از کمیته ها، ساختاری نظام مند را حاکم کرده است.
  رئیس کمیته مالی و پشتیبانی بیان کرد: پختگی و با تجربه تر شدن برگزارکنندگان جشنواره و همچنین حرفه ای شدن نمایش های حاضر در بخش مسابقه همگی موجب شد تا جشنواره بیست و چهارم در ساختار، محتوا، نظارت و استقبال مردم به ویژه کودکان و نوجوانان جشنواره ای بی نظیر باشد.
  وی اضافه کرد: همچنین امسال جشنواره با استقبال مردمی، صرفه جویی در هزینه ها و نظم شکل بسیار متفاوتی نسبت به جشنواره ای دیگر داشته است و همین موضوع سبب آرامش مردم، برگزار کنندگان و هنرمندان است
  مطالب مرتبط

  نگاهی به آمار اجراهای عمومی در سال 1396 استان همدان

چراغ این خانه روشن است
  نگاهی به آمار اجراهای عمومی در سال 1396 استان همدان

  چراغ این خانه روشن است

  150 هزار تماشاگر از  مجموع 1620 اجرای صحنه ای دیدن کرده اند که آمار قابل توجهی است و در کنار پایلوت بودن استان همدان در بخش تئاتر کودک و نوجوان در سایه جشنواره بین المللی تئاتر کودک ونوجوان همدان باعث شده است تئاتر در سبد کالای خانوار قرار بگیرد

  |

  با معرفی فلسفه سفره هفت سین

نمایش خیابانی « سفره هفت سین» در آرامگاه باباطاهر اجرا می شود
  با معرفی فلسفه سفره هفت سین

  نمایش خیابانی « سفره هفت سین» در آرامگاه باباطاهر اجرا می شود

  ارباب به حاجی فیروز دستور می دهد تا برود و از حقوق های که گرفته است برای عید آجیل و شیرینی بخرد و حاجی فیروز می گوید پس سفره هفت سین چه می شود؟ ارباب می گوید با سین های که توی حجره دارند سفره را بچیند و حاجی فیروز  فلسفه سین های سفره هفت سین را توضیح می دهد.

  |

  در پایان چهارمین جشنواره طنز دیواندره

تویسرکانی ها با نمایش« فردهای منحصر به فرد» دست پر برگشتند
  در پایان چهارمین جشنواره طنز دیواندره

  تویسرکانی ها با نمایش« فردهای منحصر به فرد» دست پر برگشتند

   فارس باقری، یوسف باپیری و رفیق نصرتی داوران چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر طنز دیواندره  نفرات برتر را  اعلام کردندکه هنرمندان تویسرکانی بیشترین جوایز را به خود اختصاص دادند.

  |

  نظرات کاربران