در حال بارگذاری ...
 • رئیس کمیته مالی و پشتیبانی عنوان کرد:

  جشنواره بیست و چهارم جشنواره ای مردمی در قامت بین المللی

  پختگی و با تجربه تر شدن برگزارکنندگان جشنواره و همچنین حرفه ای شدن نمایش های حاضر در بخش مسابقه همگی موجب شد تا جشنواره بیست و چهارم در ساختار، محتوا، نظارت و استقبال مردم به ویژه کودکان و نوجوانان جشنواره ای بی نظیر باشد.

  به گزارش تئاتر همدان- علی مرادی نور با بیان اینکه کمیته مالی و پشتیبانی بزرگترین کمیته جشنواره است، اظهارکرد: در این کمیته بیش از ١٠٠ نفر فعالیت دارند. 
  وی افزود: بهینه سازی، تعمیر و تجهیز زیر ساخت های مجتمع های فرهنگی و هنری در سطح شهر همدان و شهرستان ها، اسکان میهمانان، استعلام های مربوط به چاپ بنر ، روز نگار و ... را از چندین ماه گذشته شروع کردیم تا این جشنواره با نظم و نهایت آرامش برگزار شود.
  مرادی نور با اشاره به اینکه در حبن برگزاری جشنواره نیز کمیته مالی و پشتیبانی بسیار مهم تأثیر گذار است، تصریح کرد: این کمیته در حین برگزاری جشنواره با چینش نیروهای انسانی و استفاده بهینه از منابع و پشتیبانی آنلاین از کمیته ها، ساختاری نظام مند را حاکم کرده است.
  رئیس کمیته مالی و پشتیبانی بیان کرد: پختگی و با تجربه تر شدن برگزارکنندگان جشنواره و همچنین حرفه ای شدن نمایش های حاضر در بخش مسابقه همگی موجب شد تا جشنواره بیست و چهارم در ساختار، محتوا، نظارت و استقبال مردم به ویژه کودکان و نوجوانان جشنواره ای بی نظیر باشد.
  وی اضافه کرد: همچنین امسال جشنواره با استقبال مردمی، صرفه جویی در هزینه ها و نظم شکل بسیار متفاوتی نسبت به جشنواره ای دیگر داشته است و همین موضوع سبب آرامش مردم، برگزار کنندگان و هنرمندان است
  مطالب مرتبط

  توسط گروه پژواک

نمایش های « بچه های آقاجون » و « رویای پانته آ » در تویسرکان به روی صحنه می رود
  توسط گروه پژواک

  نمایش های « بچه های آقاجون » و « رویای پانته آ » در تویسرکان به روی صحنه می رود

  دو نمایش« بچه های آقا جون» و «رویای پانته آ» در قالب جنگ فجر 96 به کارگردانی معصومه پورستار از 14 بهمن الی 29 بهمن در سه سانس ساعت 8 ، 10 و 17 در تالار فردوسی تویسرکان به روی صحنه می‌رود.

  |

  توسط گروه قائم

نمایش « شوق آقا » در تویسرکان به صحنه می‌رود
  توسط گروه قائم

  نمایش « شوق آقا » در تویسرکان به صحنه می‌رود

  نمایش کمدی طنز سوسن اقا داستان زنی است که در جلوی خانه ثروتمندی بساط دست فروشی راه انداخته ومشغول کاسبی میباشد و در کنار او چند جوان نیز مشغول کار کردن هستند که همگی را سوسن اقا حمایت میکند و صاحب خانه که دکتر پولداری است با انان م و حضورشان مخالفت میکند . دختر دکتر عاشق یکی از ...

  |

  به میزبانی انجمن هنرهای نمایشی همدان

نشست مدیران روابط عمومی ادارات کل استان همدان برگزار شد
  به میزبانی انجمن هنرهای نمایشی همدان

  نشست مدیران روابط عمومی ادارات کل استان همدان برگزار شد

  این جلسه که به منظور هماهنگی و بررسی چالش های پیش روی فعالیت های گروه های نمایشی برگزار شد.دراین نشست راهکارهای جذب مردم برای دیدن نمایشها وچگونگی همکاری انجمن با ادارات وارگانها بررسی وتبادل نظر شد.

  |

  نظرات کاربران