در حال بارگذاری ...
 • به منظور حمایت از کودکان سیل زده لرستان و خوزستان و گلستان،

  نمایش« کنسرت قورباغه ها» در همدان به روی صحنه می رود

  به منظور حمایت از کودکان سیل زده لرستان و خوزستان و گلستان،  برای بار دوم، نمایش «کنسرت قورباغه‌ها»به نویسندگی هادی حوری و کارگردانی مشترک شهرام صمدی و رضا روان کاری از گروه نمایشی  فریاد از۱۵ الی ۳۰  اردیبهشت  ساعت ۱۸:۳۰ در  سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر همدان به روی صحنه می‌رود.

  به گزارش همدان تئاتر، به منظور حمایت از کودکان سیل زده لرستان و خوزستان و گلستان،  برای بار دوم، نمایش «کنسرت قورباغه‌ها»به نویسندگی هادی حوری و کارگردانی مشترک شهرام صمدی و رضا روان کاری از گروه نمایشی  فریاد از15 الی 30  اردیبهشت  ساعت 18:30 در  سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر همدان به روی صحنه می‌رود.

   

  داستان این نمایش مربوط به بچه‌درنایی است که به دلیل بیدارماندن در شب، صبح از خانواده و قافله درناهایی که در حال کوچ به مناطق گرمسیر بودند، جا مانده و در کنار برکه با قورباغه‌ها آشنا می‌شود، این قورباغه‌ها که تا مدتی پیش درناها را دشمن خود می‌دانستند، تصمیم می‌گیرند که این بچه درنا را نزد خود نگه داشته و از او مراقبت کنند و...

   

   شهرام صمدی نیا، سولماز عسگری، مرضیه آذر، عاطفه الماسی، مریم شهدوستی دلیر، ملیکا محمدی، مهرداد غفاری و آریا صمدی‌نیا به عنوان بازیگر به ایفای نقش می پردازند.

   

  طراحی و ساخت عروسک‌ها نیز بر عهده مهدی بیات بوده و عروسک‌گردانان نمایش هم سیما قاسمی، الناز فرهمندراد، مریم معبودی مهید، آتنا زاهدیان و مهسا مغربی هستند.
  نظرات کاربران