در حال بارگذاری ...
 • توسط گروه عرفان

  نمایش «دو بیگانه تابع سرنوشتی مشترک» در ملایر به صحنه می رود

  نمایش« دو بیگانه تابع سرنوشتی مشترک» به نویسندگی و کارگردانی سعید حسین پور کاری از گروه نمایشی عرفان به سرپرستی  بهرام حاجی علی اکبری از ۲۵ الی ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۸ در سالنآمفی تئاتر مرکز آموزش هنر ملایر به روی صحنه می رود.

  به گزارش همدان تئاتر، نمایش« دو بیگانه تابع سرنوشتی مشترک» به نویسندگی و کارگردانی سعید حسین پور کاری از گروه نمایشی عرفان به سرپرستی  بهرام حاجی علی اکبری از 25 الی 29 اردیبهشت ساعت 18 در سالنآمفی تئاتر مرکز آموزش هنر ملایر به روی صحنه می رود.

   نمایش« دو بیگانه تابع سرنوشتی مشترک» برداشتی آزاد از «نامه ای به کودکی که هرگز زاده نشد» نوشته  اوریانا فالاچی که مرجانآقانوری، نفیسه موسوی، مبینا خانی، مرجان سعدی، مائده زلفی، فاطمه روستایی و سعیدحسینپور به عنوان بازیگر حضور دارند.

  علی جلالی به عنواندستیار کارگردان، رضا زیبایی و محمد ترکاشوند اجرای موسیقی، طراح صدا و تصویر بر عهده  جلال جلالی و علی زمانی است. هم چنین طراح صحنه نمایش« دو بیگانه تابع سرنوشتی مشترک»  رویا اقبال مقدم و سمیه امدی به عنوان عکاس و آرمان اکبری طراح نور، محمد مهیار آقانوری مدیر نمایش و ساخت دکور به صورت مشترک بر عهده امیر بلغند و حامد زنگنه و طراح پوستر شبیر ترابی است.

   
  نظرات کاربران