در حال بارگذاری ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان خبرداد:

جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اسفندماه برگزار می‌شود

زمان برگزاری بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان که قرار بود آبان ماه امسال در همدان اجرا شود، به تعویق افتاد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از همدان، احمدرضا احسانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان بااعلام این خبر  گفت: پیش از این، برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برای آبان‌ماه پیش‌بینی شده بود که با توجه به محدودیت های کرونایی و رعایت پروتکل بهداشتی، فرصت کمی برای گروه ها ایجاد می کرد برای همین زمان انتشار فراخوان و به تبع آن برگزاری جشنواره تا زمان مناسب در پایان سال به تعویق افتاد.

احمدرضا احسانی بیان کرد: با به تعویق افتادن زمان برگزاری، گروه‌ها فرصت می‌کنند به تولید اثر جدید نمایشی بپردازند زیرا طی دو سال اخیر فعالیت آن چنانی نداشتند و آماده‌سازی نیز، نیاز به زمان دارد.

وی با اشاره به اینکه قرار شد جشنواره اوایل اسفندماه سال جاری برگزار شود گفت: امیدواریم تا اسفندماه شرایط کرونایی کشور و استان هم مساعد شود تا بدون هیچ نگرانی جشنواره‌ای شاد داشته باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه فراخوان جشنواره برای آبان‌ ماه منتشر نشده بود گفت: طبق درخواست گروه‌های نمایشی برای برگزاری جشنواره در بهمن یا اسفندماه، فراخوان جشنواره به زودی برای اسفندماه منتشر خواهد شد.