در حال بارگذاری ...
در بخش مسابقه رادیوتئاترچهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر

نویسنده همدانی برگزیده شد

نمایش« بلا روزگار» از همدان موفق به کسب لوح تقدیر بخش نویسندگی شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در همدان، همزمان با آیین افتتاحیه چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر برگزیدگان بخش‌ رادیوتئاتر معرفی شدند که نمایش« بلا روزگار» از همدان موفق به کسب لوح تقدیر بخش نویسندگی شد. بر این اساس با نظر هیئت داوران بخش رادیو تئاتر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر متشکل از  حمید منوچهری، محسن سوهانی و نورالدین جوادیان نمایش« بلا روزگار» به نویسندگی و کارگردانی حسین اسفندیاری موفق به کسب جایزه شد.

بخش بازیگری زن:

بهاره جلیلیان به عنوان کاندید بازیگری زن معرفی شد 

بخش نمایش‌نامه‌نویسی:

لوح تقدیر جشنواره تئاتر فجر به همراه جایزه نقدی بهصورت مشترک به اصغر خلیلی برای نمایش «روایت ناتمام زیبای خط خطی» از قزوین و حسین اسفندیاری برای نمایش «بلا روزگار» از همدان رسید.

بخش رادیوتئاتر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۲۵ تا ۳۰ دی‌ در تماشاخانه مهر به نشانی خیابان حافظ نرسیده به خیابان سمیه برگزار شد.
مطالب مرتبط

با نظر هیأت داوران چهارمین دوره جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی

دو نمایش از همدان به جشنواره تئاتر فجر راه پیدا کرد
با نظر هیأت داوران چهارمین دوره جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی

دو نمایش از همدان به جشنواره تئاتر فجر راه پیدا کرد

نمایش «تیرنامه» و نمایش «شمر به توان زیاد» به کارگردانی محمد عادل غلامی به عنوان آثار منتخب جشنواره تئاتر سردار آسمانی به چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر راه پیدا کردند

|

توسط گروه نمایشی صحنه

نمایش« سومین روز تابستان»  در همدان روی صحنه می‌رود
توسط گروه نمایشی صحنه

نمایش« سومین روز تابستان» در همدان روی صحنه می‌رود

نمایش عروسکی« سومین روز تابستان» مربوط به زندگی روزمره چند نوجوان است،داستان اصلی درباره شرطی عجیب است که بچه‌ها برای برنده شدن در مسابقه فوتبال می‌گذارند. این نمایش به وقایع بمباران دوران دفاع مقدس با رویکردی نوستالژیک می‌پردازد.

|

نظرات کاربران